1 Mayıs 2021

Ukraynatatilim.com neden bizi seçmelisiniz?

Öncelikle bunu söylemek isterimki 2011 yılında bu sistemi kuran ukraynada ilk bizim site,ukraynanın tüm şehirlerinde rehberlerimiz var 42 kişilik rehber grupumuzla profesyonel hizmet veriyoruz.

Ukraynaya gelecek olan misafirlerimizi  havaalanında pasaport controlden geçtikten hemen sonra kapıda karşılıyoruz. Daha sonrasında Ukrayna’da önceden rezervasyon yaptırdığımız 24 saat sıcak su, uydu tv, klimalı ve temiz otelinize kadar  size eşlik ediyoruz.

Otele kayıt işlemleri bittikten sonra Ukrayna (kharkiv,lviv,kiev ya da başka bir şehir) içerisinde isteğiniz doğrultusunda, tarihi mekanlar gezinti parkları alışveriş noktaları vs. gibi yerlere size kendi özel aracımızla hizmet veriyoruz. Gece Ukrayna saatiyle 10’dan sonra sizin isteğiniz veya bizim önereceğimiz gece kulüpleri,striptiz barları, eğlence mekanları, kumarhanelerde yine özel aracımızla eşlik ederek hareket ediyoruz.

Ekibimiz 25-30 yaş arasında eğlenmesini sonuna kadar iyi bilen genç , tecrübeli ve kafa dengi arkadaşlardan oluşmaktadır. Her arkadaş ortamına uyabilecek kişilerdir. Gelecek her grup için  1 kişi eşlik edecek.

Aynı zamanda sizinle beraber bu mekanlar’da birlikte bulunup maddi açıdan zarar görmenize engel oluyoruz. Nasıl engel oluyoruz ? Gideceğimiz mekanlar bildiğimiz ve tanıdığımız mekanlar olduğu için hem hesap konusunda hem eğlence konusunda rahat bir şekilde hareket etmenize olanak sağlıyoruz.

Size kalan ister bizim tavsiyelerimiz doğrultusunda ister kendi isteğiniz doğrultusunda eğlencenin sonuna kadar tadına bakmak. Bu sayede hem siz zarar etmemiş oluyorsunuz hem de güvenli bir şekilde tatil amaçlı eğlencenin sonuna kadar tadını çıkarıyorsunuz.

Ama bizim sizin için düşündüğümüz bu hizmetin gerçekleşebilmesi için gelecek arkadaşların birbirleri ile tanışıyor olması veya arkadaş grubu olması gerekmektedir.

Çünkü ayrı ayrı kişileri aynı ortamda ve aynı masada bulundurmuyoruz sebebi ise genelde bulunulacak ortamlar  kadın, kumar ve içkili mekanlar olduğu için o ortamda bulunan insanların birbirini tanıması gerekmektedir. Zaten eğlencenin amacı’da bu değil mi?.

NEDEN BÖYLE BİR ŞEY YAPIYORUZ

Son dönemde Ukrayna da turizm genelde Türk insanını cebindeki parasını almak için bitmek tükenmek bilmeyen tuzaklarla dolu.

 Sizde kabul edersiniz ki adam akıllı Ukrayna’yı bilen bir arkadaş bulmak ve güvenmek çok güç. İşte biz burada sizin için devreye girmeyi planladık. Ukrayna’ya hiç gelmemiş veya gidip’ de bilinçsizce ve tutarsızca harcama yapan arkadaşları yönlendirmek ve onlara yardımcı olmak maksadı içerisindeyiz.

NEDEN BİZE GÜVENMELİSİNİZ

Bulunduğumuz il itibariyle Ukraynayı çok iyi biliyoruz. Olası yaşanılacak tüm sorunların tecrübesine sahibiz. Örnek vermek gerekirse;

Sınır kapısı , otel ve konaklama, gece kulübü ve kumarhane, taksi  ve ulaşım, bayan partnerlerle yaşana bilecek tüm sorunlar.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

İnanın Ukraynada yıllardır yaşayan kişiler olarak şunu iyi bilmekteyiz ki Ukrayna’yı bilmeden veya bilmeyenlerle hareket edildiği takdirde her noktaya taksi tutarak ve tanımadığınız otellere ödenen ücretlerin toplamı ve mekanlardaki ödenen fazladan sürpriz hesapların bizim talep ettiğimiz rakamlardan daha fazla tutacağıdır.

Örneğin; Pazarlık yapmak için bile masanıza davet ettiğiniz bayanın kendi masasındaki hesabı bile size yükleyebileceğidir. Ya da tutmuş olduğunuz otel odasına gecenin bir yarısı bayan partnerle gittiğinizde odanın sizden başkasına da kiralanmış olduğunu görebilirsiniz. (Bunlar kesinlikle olur demiyoruz şahit olduğumuz şeyler diyoruz.)

Yaz aylarında otellerde boş oda bulabilseniz bile en düşük otel ücretlerinin geceliği TL arası değişmekte olduğunu göreceksiniz. Gerisini siz hesap edin.

Aklınıza takılan tüm soru ve sizin bize öneride bulunmak istediğiniz konular için bize sitede vermiş olduğumuz mail adresinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

Üstte belirtilen durumlardan dolayı size Ukrayna da vereceğimiz hizmetler sebebiyle sizde kabul edersiniz ki bir bedel alıyoruz.

Fiyatlandırma sizin kalacağınız gün ve sezona göre aynı zamanda geleceğiniz kişi sayısına göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle temasa geçin.

(Watsapp + Viber)

+380992549002

Not: Diğer rehber gruplarından farkımız gitdiğimiz hiç bir mekandan komisyon almıyoruz..

Tags:ukraynada tatilukrayna güvenilir rehberukrayna gece hayatıukraynada en güzel şehir