1 Mayıs 2021

Ukrayna Kharkiv rehberi ve tercümanı

Kharkiv rehberi ve tercümanı

Kharkiv rehber ve tercümanı

Kharkiv Türklerin Ukrayna’da ziyaret ettiği şehirlerin başında geliyor, bu sebeple Kharkiv rehberi ve tercümanı da şehirde en çok aranan ihtiyaçlardan birisi. Ukrayna’nın en büyük ve otantik şehirlerinden birisi olması, ayrıca Türkiye’den direk uçuşların olması Türk turistlerin bu şehre daha çok ilgi göstermesine neden oluyor.

Kharkiv rehberi

Kharkiv rehberi

Diğer Ukrayna şehirlerinde olduğu gibi Harkovda’da sadece Rusça konuşulması ve İngilizce bilen kişinin çok az olmasından dolayı, Kharkiv rehberi şehre yapacağınız gezilerinizde sizi şehirde rahat ettirecek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılacaktır. Ayrıca yapacağınız gezileri, görüşmeleri ve anlaşmaları rehber ve tercüman aracılığı ile yapmanız, kısa dönem Ukrayna tatillerinizde size avantaj sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse, normalde taksiye vereceğiniz ücretler, konaklama, gece hayatı gibi yerlerde ödeyeceğiniz hesaplar yarı yarıya düşecek, böylelikle rehberlik ücreti de kendini hem amorti edecek, hem de size sağladığı avantajlar ile gezinizi ve vaktinizi en kaliteli şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Kharkiv’de bayan rehber tercüman

Kharkiv’de bayan rehber tercüman

Kharkiv’de bayan rehber tercüman ihtiyaçlarınız için, Türkçe veya İngilizce bilen Türk erkek ya da Ukraynalı kadın profesyonel gezi rehberlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kharkiv özellikle gece hayatı ve eğlence merkezleri ile öne çıkan bir şehir. Kharkiv gezilerinizde Rusça bilmiyorsanız geziniz sadece internetten yaptığınız ve gördüğünüz reklamların yönlendirdiği gece kulüpleri ve restoranlar ile sınırlı kalacaktır. Oysa Kharkiv şehrini en iyi bilen rehberlerimiz ile birlikte geçireceğiniz tatilinizde şehrin en gizli kalmış ve en iyi mekanlarında eğlencenin doruğuna ulaşıp keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kharkiv’de Türkçe bilen rehber

Kharkiv’de Türkçe bilen rehber

Şehre yapacağınız turistik ya da ticari gezileriniz için ihtiyacınız olan Kharkiv’de Türkçe bilen rehberlerimiz gezi tarihiniz boyunca dilerseniz sizlere 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Gezinizin başladığı Kharkiv havaalanından sizi almakla başlayacak olan hizmet, kalış süreniz boyunca devam edecektir. Kharkiv’de günlük ihtiyaçlarınız arasında olan, konaklama, çeviri, ticari görüşmeler, gece hayatı, restoran, şehir turu gibi ihtiyaçlarınızda sizinle aynı dili konuşan Kharkiv rehberi ile dil problemi yaşamadan gezinizi tamamlayabilirsiniz.

Kharkiv rehberlik hizmeti

Kharkiv rehberlik hizmeti

Ukrayna Kharkiv rehberlik hizmetimiz için, Harkov’da konaklama tarihinizi sürenizi ve şehirdeki gezi amacınızı bizimle paylaşmanız durumunda, en iyi rehberlik hizmetimiz için fiyat ve detayları alabilirsiniz. Rehberlik hizmetlerimiz içinde bulunanlar; Kharkiv Havaalanı karşılama ve transfer, otel ya da kalacak günlük kiralık ev, apart ihtiyacı, gece hayatı rehberliği, 24 saat eşlik edecek tercüman hizmeti, ticari danışmanlık, doküman çeviri, araç kiralama ve her türlü isteğinize göre Kharkiv’de rehberlik hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz Kharkiv gezileriniz için tur paketlerimiz de mevcut. Uçak biletinden, konaklamaya, gece hayatından, restoranlara kadar cebinizden hiç para çıkmadan yapacağınız, her bütçeye uygun Kharkiv paket tur gezi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rehberlik Hizmetimiz ve Fiyatlandırma:

  • Ucak bileti,Havaalanı Karşılama ve transfer
  • Otel, günlük kiralık ev, apart, villa gibi konaklama seçenekleri
  • Ekonomik, lüks, vip, limuzin şöförlü şöförsüz araç kiralama
  • Kültür turizmi, gün içi gezileri, aile ve bireylere yönelik günlük organizasyonlar
  • Gece hayatı ve eğlencesi, kulüpler, barlar, gidilecek mekanlarda rehberlik.
  • Ticari ya da bireysel toplantılarda tercümanlık.
  • Fiyatlandırma için Whatsapp Viber üzerinden ya da telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. +38 099 254 90 02