1 Mayıs 2021

Ukrayna gece hayatı nasıl ?

Ukrayna gece hayatı nasıl ?

 UKRAYNA GECE HAYATI

 

Ukrayna gece hayatı nasıl ?

Ukrayna gece hayatı ile diğer ülkelerden birazcık önde nedeni ise Ukrayna halkının eğlenmeyi ve gece hayatını çok sevmesidir.Her fırsatta kendilerine eğlenmek için fırsat bulurlar.Bayramları, resmi tatil olan ve resmi olmayan bayram günleri oldukça fazladır.Mesela Ukrayna öğrenciler günü bulunmakta.Dünyanın diğer ülkelerindede bu vardır ama Ukrayna’da ki gibi özenli kutlanıldığını tahmin etmiyorum.Ukrayna’da eğlenmek için herzaman bir sebep bulunur.Doğum günleri oldukça çok önemlidir. Bir arkadaşınızın doğum gününü unutursanız sizinle uzun süre konuşmayabilir o kadar önemlidir yani.Hal böyle olunca doğum günleri ve diğer özel günlerde eğlenmek için öncelikle evlerinde içmeye başlarlar daha sonra gece kulüplerine gitmeye karar verirler.Bu durum Ukrayna’nın bütün şehirlerinde aynıdır.Ukrayna’da diğer ülkere nazan bir içki kültürü vardır.Bu da eğlenceye verdikleri önemi size göstermeli.

 

Ukrayna Gece Hayatı için en iyi 5 şehir hangileri ?

Sıralama herkese göre değişir .Herkes gittiği bir yeri över orası daha iyi, şu şehir daha iyi gibi sürekli duyumlar alırsınız.

– Geçen Bayram abiler Kiev’e gitmişler çok eğlenmişler yaaaa.

– E bizim bacanakda bayii turu ile gitmişti hiç beğenmemiş.

Sorun kim de ?  ” Bayram abi ” Kiev’i neden beğendi ? yoksa ” bacanak ” neden beğenmedi ?

dediğimiz gibi eğlenmek , gittiğiniz şehirden memnun kalmak tamamen kişiye göre değişmektedir.Kulaktan duyma şuraya gitmeyin hiç beğenmedim.Minsk’e gidin orası çok güzel gibi söylemlere kulak asmamak gerekli.Herkesin eğlence anlayışı kendisine göre değişir.Bana göre Ukrayna gece hayatında en kötü olan şehir Türkiye’de ki gece hayatında en iyi olan şehir neresi ise ondan bin kat daha iyidir.Nedenlerini bilenler bilir.Neyse her şehri sıralamaya sokuyorum ona göre değerlendirmeyi kendinize bırakıyorum.

Kiev Gece Hayatı 

Kiev gece hayatı ile diğer şehirlerden bariz olarak 1 kat üstün.Nedeni ise Ukrayna’nın başkenti olması ve Ukrayna’nın en kalabalık şehri olması bu nedenle ki Kiev gece hayatı ile biraz daha önde.Eğlence için oldukça fazla seçenek var.Elit mekanlardan tutun, öğrencilerin gittiği yerlere kadar bir çok seçenek bulabilirsiniz.Gece kulüpleri ve adresi bilgileri için

Dnepropetrovsk Gece Hayatı

Sevdiğim şehirler arasında gelir.Nedenini bilmiyorum ama sanırım Türk çoğunluğun olmaması evet yanlış duymadınız az Türk arıyorsanız Dnepropetrovsk’a gidin.Dnepropetrovsk Gece hayatı ile Kiev ve Kharkivden sonra gelir.Bir çok gece kulübü seçenekleri vardır.

Odessa Gece Hayatı

 

Odessa tipik karadeniz liman kenti.Şehirde çok sayıda yabancı görebilirsiniz.liman şehri olması, üniversitelerin çok olması bunların başlıca sebeplerinden.Gece hayatı ile Kiev ve Dneprodan sonra geliyor.Ama sıralamayı herkesin gözünde farklı olabileceğini söylediğimi unutmayın.

Kharkiv Gece Hayatı

 

Şehirde 53 universite bulunduğu için genc nesil üstünlük teşkil ediyor.

Ama bana göre ukraynanın en iyi ve en eğlenceli yani gece hayatının başkenti burası.

Kazinolar,strip clublar,diskolar publar aradığınız her şeyi burda bulursunuz..

Lviv Gece hayatı

Ukrayna’nın batısında Polonya’ya yakın bulunan Lviv gece hayatı için bir çok seçenek bulabilirsiniz.Ama Kiev ve Dnepropetrovsk gibi bir yer bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Lviv şehrin %80 i kadın diyorlar ama öyle bir şey olduğunu düşünmeyin.Şehir efsanesinden başka bir şey değil.

 Daha fazla bilgi için sitenin sağ köşesinde olan call back butonu sayesinde bizi ücretsiz arıya bilirsiniz…