1 Mayıs 2021

Sadece kimlik kartıyla Türkiye’den Ukrayna’ya gele bilirsiniz! Ukrayna rehberleriyle tatilinize reng katin!

Her kese Ukrayna’dan selamlar,ben ukrayna rehberiniz Rüstem. Bildirmek isterimki Ukrayna’ya pasaport ve vize kalktı! Sadece kimlik kartıyla Türkiye’den Ukrayna’ya gidilebilecek.

Türkiye ile Ukrayna’nın sadece kimlik kartıyla seyahat için anlaşmaya varıldığını açıklandı. Bu aydan itibaren  artık pasaport ve vizesiz, sadece kimlik kartı ile Ukrayna’ya seyahat edilebiliniyor.

Havalar sicaklaşmasiyla beraber ukrayna turizm sezonu acildi, Biz www.ukraynarehber.net rehberler ekibi olarak yilin 12 ayi sizlere ukraynanin tüm şehirlerinde rehberlik,tercümanlik ve danişmanlik hizmetleri sunmaktayiz.

Ukraynada tatil yapmak istiyorsunuz ama kafanizda bazi sorular varsa şimdi +380992549002 numarasindan whatsapp üzerinden iletisime gecin ve tüm sorulariniz yanitlayalim.

Rehbersiz tatilin dezavantajlari nelerdir:

1. Internetde bazi forum sayfalarinda yazilan mekanlari duyuyorsunuz ve bu mekanlari aramakla nerdeyse tatiliniz bir gununu mahv etmis oluyorsunuz.

2. Eş, dost önermesiyle gitdiginiz gece clubu, disko boş cikiyor ve hayal kirikligiyla bir tatil günüzü daha mahv etmiş oluyorsunuz.

3. Tabiki gitidiginiz mekanlarda size fazla hesab da gele bilir ,eger o mekanin yabancisiysaniz ve ruscaniz yoksa.

4. Burada 90% oraninda garsonlar yabanci dil bilmezler,ve gittiginiz kafe restoranlarin hangi yemekleri iyidir bilmiyorsunuz ve asla yemek istemeyeceginiz yemekleri bilincsiz olarak yemek zorunda kaliyorsunuz.

 5. Havaalaninda sizi karşilayacak birisi yoksa zorunlu oradaki taksilerle normalden defalarca fazla ücret ödemek zorunda kaliyorsunuz,ve inaninki bu durum tatiliniz boyunca defalarca tekrarlanicak.

6. Unutmadan geri dönüşde havaalaninda polisler rüşvet isteyerek başinizi da agrita bilirler.

Peki biz ne yapiyoruz :

1. Sizi havaalaninda karşiliyor cok ucuz fiyata elit taksilerle,ya da onceden anlaşdiysak kiralamak istediginiz arabayla sizin transferinizi gercekleştiriyoruz.

2. Gitmek istediginiz mekana dogrudan sizi götürüyoruz ve vakit kaybi yaşamiyorsunuz mekani aramakla.

3. Hangi gün hangi mekan boş ve ya dolu olur bunu tabiiki en iyi şekilde rehberiniz biliyor ve duruma göre sizi yönlendiriyor.

4, şehrin en iyi restoran ve kafelerine götürüyoruz, size fazla hesab gelmeden tatilin ve yemeklerin keyfini cikariyorsunuz.

5. Havaalaninda yaninizda rusca ve ukraynaca konuşan birisi varsa kesinlikle polisler hic bir sekilde size sorun cikarmiyorlar.

Bir sözle Ukrayna’da muhteşem bir tatil icin bizimle iletişime gecin:

+38 099 254 90 02

whatsapp/viber