1 Mayıs 2021

Lviv’de Türk Rehber ve Türkçe bilen Tercüman

Lviv’de Türk Rehber ve Türkçe bilen Tercüman

Lviv’de türk rehber tercüman

Eğer Ukrayna’nın bu mükemmel şehrine geldiniz ve Rusça bilmiyorsanız en doğru seçim Lviv Türk rehberi ile şehri gezmektir. Ukrayna’nın Lviv gibi batı kısımlarında artık Rusça’nın da konuşulmadığını sadece Ukraynaca konuşulduğunu düşünürsek rehber lüksten çok ihtiyaç durumunda. Ayrıca Lviv‘de geçireceğiniz zaman içinde rehberlerimizin indirimlerinden faydalanabilirsiniz, böylelikle Lviv rehberi kendi parasını çıkartacaktır.

Lviv Türk Rehberi

Lviv Türk gezi rehberi

Rusça ve Ukraynaca bilmeden şehre yapacağınız gezilerde Lviv Türk rehberi tam da aradığınız çözüm olacaktır. Söylemem gerekiyor ki, Lviv şehrinde İngilizce biliyorsanız size hiç bir şey kazandırmayacaktır. Çünkü şehirde İngilizce bilme oranı düşük olmak ile birlikte halkın ve işletmelerin çoğu Ukraynaca dilini kullanmaktadır. Her ne kadar turistik bir kentte olsa Sovyet döneminden kalma Ukraynalıların katı dil kuralı halen geçerli. Bir müşteri olarak gideceğiniz kafe, restoran hatta gece hayatı mekanlarında bile İngilizce bilen personel sayısı neredeyse yok. Bunun için Lviv kentinde size dil konusunda yardımcı olacak Türk rehberi tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayacaktır.

Lviv Türkçe bilen bayan rehber

Lviv bayan rehber

Dilerseniz kız kıza Lviv gezilerinizde, ya da çift tatilleriniz, aile gruplarınızda veya gece hayatı için Lviv Türkçe bilen bayan rehberimiz bulunmaktadır. Bayan Ukraynalı rehberimiz Türkçe, İngilizce ayrıca anadilleri olan Ukraynaca ve Rusça dillerini konuşmaktadır. Gezilerinizi planlarken, bizimle iletişime geçerseniz rehberli hakkında detaylı bilgi verebiliriz. Şehirde konaklamadan, kış turizmine, kültür gezisinden, tarihi mekanlara, gece kulüplerine kadar rehberlik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bayan rehberimizin programı yoğun olduğundan ötürü gelmeden en az 1 hafta önce bilgi verirseniz geziniz için rezervasyon yapabiliriz. Ayrıca Lviv gece hayatı rehberi konusunda da Whatsapp ve viber numaramız +38 099 254 90 02’den bilgi alabilirsiniz.

Lviv Türkçe rehber tercüman

Lviv rehberi

Ukrayna gezilerinde dil sorun olarak karşımıza çıkıyor, bu sebeple özellikle Lviv kentinde Türkçe rehber ya da tercümanarayışı oldukça yoğun. Rus ve Ukrayna dili bilmediğiniz için kısa süreli tatilinizde istediklerinizi yapamıyor bazen de insanlarla tanışmaktan dil sorunu yüzünden çekiniyorsunuz. Burada sizin isteklerinizi, şehirde gitmek istediğiniz bilinmeyen mekanları gezdirecek bir Lviv rehberi tam da sizin tatilinizi daha keyifli hale getirmek için var. Günün istediğiniz saatlerinde yanınızda olacak rehber arkadaşlarımız sizlerin şehri keşfetmesinde yardımcı olacaklardır. Şehir merkezi her ne kadar küçük olsa da, şehrin bilinmeyen yönlerini ve eğlence hayatını rehberlerimiz ile keşfedebilirsiniz.

Lviv rehberlik hizmeti

Lviv’de rehberlik hizmeti

Peki, Lviv rehberlik hizmeti içinde neleri barındırıyor, size ne gibi artılar sunuyor? Şehirde istediğiniz tüm konularda size yardımcı olabilir. Dilerseniz ticari dilerseniz turistik gezilerinizde tercümanlığın yanı sıra alışverişten gece hayatına kadar her konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca şehre yapacağınız ticari görüşmelerinize Lviv Türkçe tercümanımız ile katılabilirsiniz. Misafirlerimizi havaalanından karşılayıp kalacakları yere yerleştiriyor ve onlar kentten ayrılana kadar yanlarında bulunuyoruz. Dilerseniz Lviv’de günlük kiralık ev, otel, araç kiralama gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Rehberlerimiz isteğinize göre şehir merkezinde uygun fiyatlara günlük, haftalık, aylık kiralık daire ya da villa da ayarlayabilir.

Lviv’de rehberlik hizmetlerimizi sıralayacak olursak

Lviv rehberi

Lviv havaalanı karşılama ve transfer.
Konaklama, otel, günlük kiralık daire, villa.
Kültür turizmi.
Gece hayatı rehberliği.
Ticari ya da özel görüşmelerinizde tercümanlık.
Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama.

Fiyatlandırmamız günlük olup, kişi sayısına göre değişmektedir. Ukrayna Lviv’de Türkçe rehber arayışınız için bizlere +38 099 254 90 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Whatsapp ve Viber programları üzerinden de ücretsiz olarak yazabilirsiniz.