1 Mayıs 2021

LVİV GECE HAYATI (Rüstem rehber farkıyla) nerelere gidilir?

LVİV GECE HAYATI

Ukrayna gece hayatı doğu Avrupa ülkelerinin arasında en popular ve en gözde yerdir.Bununla birlikte, lviv şehri, gece hayatı sevenler için bol eğlenceli bir şehir. Lviv gece hayatı başlıklı yazımızada, sizlere gezebileceğiniz bazı mekanları tavsiye ediyoruz.. Lviv gece hayatı, Avrupa ve Türkiye ile kıyaslandığı zaman gayet ekonomik olmakla beraber, hizmet kalitesi olarak bayağı başarılı ve dikkat çekici diyebiliriz.

 

FASHİON CLUB LVİV

Rynok Caddesinin hemen yanında bulunan bu klüp, hem restoran, hem lounge bar hem de gece klubu olarak hizmet veriyor. Karar verdiğiniz saate göre konsept değiştiren mekanı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Turistlerin sıklıkla uğradığı bir işletme.

ZANZİBAR CLUB LVİV

Genellikle bölge insanının, ukrayna vatandaşlarının, üniversite öğrencilerinin ve yerel halkın ziyaret ettiği bu klüp, lviv gece hayatı içerisinde adından söz ettiren mekanlardan.Burada nargile içebilirsiniz. Lviv’de nargile çok meşhurdur ve genelde gece kulüplerinde bu tarz dekorasyon ile nargile bölümleri yapılır. Zanzibar’da Dans pistinin karşısında ve yanlarında oturma yerleri bulunuyor. 2 adet barı var yığılma ve sıkışıklık bu yüzden fazla olmuyor. Yerel müzik çalıyorlar, bu sizin için güzel bir deneyim olabilir.

METRO CLUB LVİV

İşletmecisi ve müşterileri genellikle Türk turistler olan bu klüp, ziyaret edebileceğiniz bir başka kaliteli mekan.Metro Club şehir merkezinin kenarlarında bulunan gece kulüplerinden biridir. Gündüzleri pek ilgi çekmese de, geceleri işler 180 derece dönmektedir. Sahibinin Türk olduğu iddiaları olmakla beraber, kesin bir şey söylemek mümkün değil. Buranın da giriş ücreti bulunmakta.

RAFİNAD PEOPLE CLUB LVİV

Striptiz klüp olarak hizmet veren mekan, kaliteli içkileri ve gece şovları ile Lviv gece hayatının en çok uğranılan işletmelerinden birtanesidir.

LVİV GECE HAYATI – MİLLENIUM CLUB LVİV

Hem restoran, hem klüp olarak hizmet veren bu mekan, 1000 kişilik kapasitesi ile ferah ve Ukrayna gece hayatın’nın en geniş kluplerinden birtanesi .

LVİV GECE HAYATI – MOLOKO NİGHT CLUB LVİV

Moloko Night 80 ler ve R&b müzikleri ile meşhur bir gece işletmesi. Genellikle gençlerin tercih ettiği mekan, fiyatları ve uygun menüleri ile bizleri kendisine sevdirdi.

LVİV GECE HAYATI – SANKOFF NİGHT CLUB LVİV

Karaoke ve yerel müzik sevenlerin tercih ettiği bu mekan, Lviv gece hayatında diğer klupler gibi , saat 23:00- 05:00 arasında restoran hizmeti veren bir mekandır.

Zaman zaman canlı müzik performanslarınında olduğu gece klubunu ziyaret etmenizi diliyoruz.

Dubin Irish Pub

Güzel yemekleri ve İngilizce menüleriyle hizmet vermesine rağmen İngilizce bilmeyen çalışanlara sahip olsalar da İrlanda’dan esintiler yansıtan kaliteli mekânlardan biridir. Dublin Irish Pub hemen Doroshenka Caddesi çıkışındadır. Dublin Irish Pub’da masalar çok dar bir şekilde yerleştirilmiş olduğu için bir masanıza oturduğunuzda çevrenizdeki insanlarla iletişim içine geçmekten utanmayın, kim bilir belki de iletişime geçin diye masalar birbirine yakındır. Eğer açsanız, İngilizce olan meniye kesinlikle göz atın. Birçok yerel lezzeti geleneksel hale getirmiş aşçısıyla birçok farklı seçenek tadabilirsiniz. Yemek fiyatları oldukça uygun ve yemekler oldukça lezzetli. Eğer kendinizi evinizden uzak hissediyorsanız ve futbol-bira ikilisi sizin için vazgeçilmezse Dublin Pub tam size göre bir yer, bundan kuşkunuz olmasın.  Ukrayna kulüplerinin maçı olduğunda kanal değiştirmenin mümkün olmadığını da bilmek, sizin için işe yarayacak bir bilgi olacaktır

Lviv festivaller:

Doughnut Festivali: 7-12 ocak Şehir meydanında yapılır

Çikolata Festivali: Sanat sarayı içerisinde yer alan Çikolata festivali , çok eğlenceli bir festival.

Lviv Moda haftası: Ulusal havalanında 25-30 mart tarihleri arasında yapılırç Bir moda festivalidir.

Pysanka Festivali: 1-19 Nisan arasında şehrin farklı kesimlerinde yapılan yerel Ukrayna festivali

Lviv Geçit Töreni: Mayıs ayında yapılan , 2. Dünya savaşı sırasında yapılan şavaşlar anısına yapılan geçit töreni

Flugery Jazz Festivali: Mayıs ayında, şehir meydanında yapılan müzik ve Jazz festivali

Lviv Uluslarası Çocuk festivali: Mayıs ayında yapılan Çocuk festivali. Çok eğlenceli olduğunu garanti ediyoruz.

Bunların yanısıra ,her yıl Mayıs ve Haziran aylarında yapılan Uluslarası müzik festivalini Regional Society konser salonunda izleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve adresleri, Lviv turu esnasında rehberimizden ala bilirsiniz.

Lviv şehrinde mühteşem bir tatil için bizi arayın

+38 099 254 90 02

00 38 063 469 16 46

(whatsapp/viber)

[email protected]