1 Mayıs 2021

Kiev Rehberinizden Yaz-Kış Rehberlik hizmeti 2018

UKRAYNA REHBERİ

 

Merhaba arkadaşlar, İnternetde yazılan makaleleri okudum.

Kievde yaşayan bir kardeşiniz olarak söylüyorum bir çoğuda bire bir doğru.

Sadece söylemek isterim ki Kiev istanbuldan daha tehlikesiz bir şehir burada bir kere bile bir sorunla karşılaşmadım. Savaşa dair şu an en ufak birşey kalmadı. Ayrıca havaalanında Otel rezervasyonu ve geri dönüş biletinin çıktısı olduğunda hiç bir sorun çıkarmıyorlar.

Okuduklarımda dikkatimi çeken bir diğer  nokta da fiyatlar , herşey olduğundan daha yüksek ama bu çok normal bizim ülkemize gelen bir turist de aynı şeyleri yaşıyor. Siz burda rusça konuşmadığınız taktirde karşıdaki fiyatı yükselterek söylüyor özelliklede taksiler kesinlikle pazarlık yapmadan taksinin koltuğuna oturmayın 10 kata kadar fazla fiyat söyleyebiliyorlar hatta hatırlıyorum ilk senelerimde bende nereye gidilir nerde daha uygundur hangi gün hangi club hareketli bilmiyordum.

Yanınızda bilen birinin olması ilk olarak havaalanından kar olarak yansıyor daha sonra size tutacağımız ev sizin bulacaginiz ev siz saniyorsunuz ki merkezde ama sonradan geldiginizde farkediyorsunuz orasi asil merkez değil sizin ev merkeze 30 dk yürüme mesafesi uzaklikta olabiliyor.Bir diğer konu ise gece hayatı.Kievde 10larla  club mevcud ve hafta 7 gün hangi club hangi gün güzel hangi clubden sonuç çıkar hangi club hesaplı ve gidildiğinde usül nedir veya striptiz clublar aynı şekil hangisi hesaplıdır hangisinde daha güzel bir ortam hangisinde güzel kızlar vardır usül nedir nasıl hesaplı çıkılır.biz yardımcı oluyoruz. Kievde Ne yemeli,nerde yemeli, nereyi gezmeli, ne görülmeli bu şehirde. Ne yapılmalı,Kievde hangi masaj salonu iyidir Kievde hangi randevu evi güzeldir. Kievde Hangi saunaya gidilir, usül nedir, nerenin hizmeti güzeldir ,nerenin kızı güzeldir, nerde hesaplı nerde kaliteli, tüm bunları rehbersiz çözmek hayatınızda ilk kez geldiğiniz ya da hayatınızda bir kaç kez gelip bir kaç gün kaldığınız yerde mümkün değil. Clublar, mekanlar, insanlar, fiyatlar değişiyor orda olmayınca bu değişikliği fark edemiyorsunuz biz burada yaşıyoruz yıllardır , buranın insanından çok biliyoruz çunki herkezden çok biz geziyoruz, işimiz bu.
Kiev de mükemmel bir tatil için bizimle iletişime geçin.
+380 63 469 16 46 whatsapp/viber dilediğinizde sorularınızı yanıtlarız.