1 Mayıs 2021

Odessa Gece Hayatı Nasıl?

Odessa Gece Hayatı Nasıl?

odessa rehberi

Ukrayna’nın karadeniz kıyısında ki popüler şehiri Odessa’ya seyahat etmeyi düşündünüz mü? Eğer Odessa hakkında hiç bir bilginiz yoksa bu yazıyı okuyarak Odessa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve tatil planlarınıza Odessa’yı da ekleyebilirsiniz. Karadeniz denizinde ki en büyük deniz sınırımızın olduğu komşu ülke Ukrayna hakkında pek fazla bilgimiz çoğumuzun yok. Bunun sebebi nedendir bilinmez ama bu güzel ülkeyi yakından tanımalı ve yurtdışı tatili için değerlendirebilirsiniz. Şimdi size hem ucuz bir tatil hem de unutulmaz bir tatil geçirebileceğiniz Odessa gece hayatı hakkında bilgilendireceğiz.Odessa, Ukrayna’nın en modern ve çok kültürlü bir şehridir. Odessa’da genç nüfus oranı oldukça fazladır. Odessa’da 24 farklı üniversitenin bulunması ve yurtdışından gelen yabancı öğrencilerin olması ile Odessa’da yaşam çok hareketlidir.  Gençlerin olduğu yerde eğlence olmaz mı? tabiki olur. Sahil şehri olan Odessa’da gece hayatı oldukça hareketli ve renklidir.Odessa her geçen gün yeni yapılan yatırımlar ile adını dünyaya daha çok duyurmaya başlayan gelişen bir şehir konumundadır. Yatırımlardan en çoğu da eğitim ve turizm alanında yapılmaktadır. Odessa yaz aylarında bir çok balkan ülkesi vatandaşları ve Avrupalılar tarafından ziyaret edilmeye başlanan tatil ve eğlence merkezlerinden biridir.Odessa gece hayatı ise neredeyse hiç bir yerde bulamayacağınız kadar modern ve ucuzdur. Odessa’da bir çok büyük, küçük gece kulüpleri bulunmaktadır. Odessa gece kulüpleri arasında en popüler olan yaz aylarının vazgeçilmez mekanı olan İbiza gece kulübüdür. Odessa’nın sahil bölgesi olan Arkadya’da bir çok gece kulübü bulunmaktadır. Sahil yolu boyunca denize sıfır olan gece kulüpleri hem şık hem de eğlencenin doyasıya yaşandığı yerlerdir.Odessa gece hayatı pahalı değildir. Gece kulüplerinde giriş ücretleri olsada maksimum 50 TL gibi fiyatlar bulunmaktadır. Birbirinden güzel ukraynalı genç kızların doldurduğu Odessa gece kulüpleri ucuz olması ile eğlenceyi yaşamanıza imkan sağlamaktadır.Ukrayna’ya vizesiz bir şekilde sadece uçak biletinizi satın alarak elinizi kolunuzu sallayarak gidebileceğiniz bu güzel şehire gitmek istediğiniz de konaklamanız için Odessa’da günlük kiralık ev seçeneklerini tercih etmeniz sizler için ekonomik olacaktır. Çünkü Odessa’da yer alan az sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerden iyi olanların gecelik fiyatları pahalıdır ve konforlu olduğu söylenemez. Odessa’da günlük kiralık evler ise hem modern hem de ucuz günlük fiyatları olması turistler için en akıllıca tercihdir.Odessa Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri Türkler için özellikle de gece yaşamını sevenler için efsanevi hikayelerle doludur. Gece yaşamını seven Türk gençleri ve orta yaş sınıfının mutlaka bir Odessa kaçamağı olmuştur. Özellikle gemi ile yada uçak ile gidip geldikten sonra yaşananların anlatılması kişilere büyük bir haz vermiş ve yeniden gidiş için gelir gelmez hazırlıklara başlanmıştır.

Odessa Eğlence Hayatı

Odessa’ya gelen Türkler aslında meşhurdur. Türkler bu kenti daha çok 90’lı yıllardan sonra keşfetmiş, sarışın ve mavi gözlü hatun hastası kardeşlerimiz, keşfettikleri bu şehrin peşini bir daha bırakmamışlardır. Onların şehirde yaşadıkları gece maceraları dillere dolanınca daha çok kişi buralara gelir olmuştur. Gelenlerde tekrar geri gelmiş ve paraları gece kulüpleirnde ezmişlerdir.

Odessa Geceleri

Odessa’ada geceleri uzundur. Sabahlar olmaz ve sonunu getiremezsiniz. Özellikle Karadeniz kıyısındaki gece kulüplerinde eğlenceleriniz hiç bitmez. Türkiye’de ki gibi gece kulüplerine damsız girilmez gibi saçma sapan kurallar olmayınca Türk gençleri daha çok gelir olmuşlardır buralara. Peki sizlerde bu kente geldiğinizde neler yapacaksınız.

Öncelikle şehir merkezinde yada sahil boylarında bir otelde kalabileceğiniz gibi bizim tavsiyemiz olan şehir merkezinde ev kiralamak ve kalmak daha mantıklıdır. Hiç bir gece kulübü veya mekanın adını ve adresini bilmeyenler ise taksicilere pekala danışabilirler. Geldiğinzde hele birazda Rusça bilginiz varsa artık tadından yenmez bir tatil sizleri beklemektedir.

Odessa Gece Kulüpleri

ITAKA: Kentin en önemli sahil kulüplerinden biridir. Giriş işlemi sezonuna göre ücretli olsa bile pek fazla istenmemektedir. Türklerin en sık tercih ettiği kulüplerin başında gelmektedir.

IBIZA: Girişin yine ücretli olduğu ama eğlencesinin tadından yenmediği bir başka mekanımızda burasıdır. Özellikle köpük banyolu geceleri çok seveceksiniz.

Western: Biraz paranız varsa ve bu kulübe girdiğinizde loca kiralar iseniz şansınız katlanacak. Locada en tipsiz erkeklerin bile Dünya güzeli hatunlarla gördükten sonra elbette sizlerin şansını çok yüksek görüyorum.

Gelelim kulübe gidemeyecek kadar parası az olanlara… Onlarda McDonalds ve civarına takılsız. Çok dua edecek bize.

Odessa Gece Hayatı Nasıl?

Ukrayna’nın karadeniz kıyısında ki popüler şehiri Odessa’ya seyahat etmeyi düşündünüz mü? Eğer Odessa hakkında hiç bir bilginiz yoksa bu yazıyı okuyarak Odessa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve tatil planlarınıza Odessa’yı da ekleyebilirsiniz.

 Karadeniz denizinde ki en büyük deniz sınırımızın olduğu komşu ülke Ukrayna hakkında pek fazla bilgimiz çoğumuzun yok. Bunun sebebi nedendir bilinmez ama bu güzel ülkeyi yakından tanımalı ve yurtdışı tatili için değerlendirebilirsiniz. Şimdi size hem ucuz bir tatil hem de unutulmaz bir tatil geçirebileceğiniz Odessa gece hayatı hakkında bilgilendireceğiz.

tabiki bu tatiliniz için size bizim rehberlerimiz yardımcı olucaktır iletişim için 00 38 099 254 90 02 whatsapp ya da viberden yazın.